"Pokud napoprvé neuspějete, je třeba přehodnotit, co je to úspěch"
Robert Fulghum - Možná, možná ne


Fotoprezentace z Vašich fotek

Pro výrobu kvalitní a zajímavé fotoprezentace nejsou nutné fotky nafocené profesionálem. Svoji roli tu dobře sehrají i fotky z obyčejného kompaktu nebo dokonce z telefonu. Někdy je prostě obsah důležitější než forma...

 

FOTOPREZENTACE


Co musím udělat, když budu chtít vyrobit fotoprezentaci z vlastních fotek?

1) rozhodnout se, jak má být prezentace dlouhá a vybrat zhruba odpovídající počet fotografií (podle tabulky v sekci ceny). Je samozřejmě možné dodat i nepřebrané fotografie "rovnou z foťáku", cena je pak ale o něco vyšší (za "přebrání").

2) dodat fotky na CD, DVD nebo jiném médiu poštou nebo osobně (po předchozí domluvě) na adresu uvedenou v kontaktu. Úplně nejjednodušší je ale zabalit fotky do zip archivu a využít službu některého ze zásilkových serverů (například uschovna.cz - limit 300 MB na jednu zásilku). Jakákoliv zapůjčená fyzická média (flash paměti, externí disky, CD, DVD) budou po dokončení prezentace samozřejmě vrácena!

3) s fotkami sdělit svou představu, co všechno má prezentace obsahovat a jak by asi měla vypadat - stačí naprosto laický popis. V případě požadavku na komentář je třeba dodat i krátké texty k vybraným fotografiím.

4) k fotkám přidat i vybranou hudbu (mp3 nebo kopie CD) nebo sdělit žánr, kterému by se použitá hudba měla blížit (více v sekci výběr hudby).

5) v závislosti na rozsahu prezentace počkat na první náhledy, které budou umístěny na internetu (jako neveřejné video, ke kterému přístup budete znát jen Vy) a okomentovat předložené návrhy.

6) a pak už se jen můžete těšit na dokončení prezentace, kterou si před úplným zaplacením budete moci v klidu domova prohlédnout na internetu a případně připomínkovat nepřesnosti, které před definitivním odevzdáním budou ještě upraveny. Po odsouhlasení doplatíte zbytek smluvené částky a prezentace Vám bude fyzicky dodána na předem domluveném médiu.

 

Pozor na autorská práva!

S odevzdáním veškerých obrazových materiálů odevzdaných pro výrobu fotoprezentace potvrzujete, že jste jejich autorem nebo od jejich autorů máte svolení k použití ve Vaší fotoprezentaci. V případě komerčního použití fotoprezentace je třeba mít rovněž souhlas zobrazených osob, případně autorů uměleckých nebo architektonických děl. V opačném případě porušujete autorský zákon a vystavujete se riziku sporů s vlastníky autorských práv.